Grey anatoomia

Veebruar 7 / 03:45

Advertisement

Videod

Vaata kõiki videosid

"Grey Anatoomia" 12. hooaja uus osa kolmapäevti kell 21:00 Vaata rohkem videosid

Jaga

Sellest sarjast

"Grey anatoomia" on kahe Emmy ja kahe Kuldgloobusega pärjatud draamasari, mis kajastab kirurgiatöö ja inimeste vaheliste suhete pingelisust. Viis interni, Meredith, Cristina, Isobel, George ja Alex, peavad hakkama saama nii intensiivse kirurgitööga kui ka üsnagi puuduliku eraluga; suhete ja armastusega. Seda muidugi juhul, kui neile elamiseks aega jääb.

Grey Anatoomia 10. Hooaeg

Alates 6. novembrist igal kolmapäeval kell 19.00 on võimalik Fox Life telekanali vahendusel kaasa elada ülipopulaarsele meditsiinidraamale „Grey Anatoomia“.

Seriaal on jõudnud kümnenda hooajani ning meedikud proovivad endiselt leida tasakaalu eraelu ja meeletu töökoormuse vahel.

Hooaeg koosneb 22 episoodist ja on jagatud kaheks osaks, millest esimene linastub sügisel ja teine kevadel.

Seriaali üheksanda hooaja avaepisoodi vaatas ligi 11,73 miljonit inimest ning seriaal on võitnud kokku neli Emmy auhinda.

(Loe veel)

Millal vaadata

 1. S.5-E.20-Sweet Surrender
  Veebruar 7 / 03:45
  Lisa meeldetuletus
 2. S.5-E.21-No Good At Saying Sorry
  Veebruar 7 / 04:30
  Lisa meeldetuletus
 3. S.5-E.22-What A Difference A Day Makes
  Veebruar 7 / 05:10
  Lisa meeldetuletus
Advertisement
 1. Fox

Me kasutame esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, et parandada meie teenust, isikupärastada reklaami ja pidage meeles kodulehe eelistusi. Kui jätkate sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega meie saidil. Täpsema info saamiseks (näiteks, kuidas blokeerida küpsised) palume külastada küpsis poliitika.

OK